Stiliai:

DRESAVIMAS.

Ruošiame šunis pagal BH ir IPO normatyvus. Užsiėmimai vyksta Aukštelkėje, Šiaulių rajone, 3 kilometrai nuo prekybos centro Šiaulių akropolis, važiuojant link Bubių, šalia Aukštelkės Šv. Antano Paduviečio bažnyčios. Klientams pageidaujant atvykstame į namus. Taip pat teikiame konsultacijas planuojantiems įsigyti šuniukus, t. y. pasirenkant šuniukų veislę, lytį, amžių, atliekame šuniukų testavimą vadoje, suteikiame pagalbą kergiant šunis, konsultuojame visais klausimais susijusiais su šunų auginimu, priežiūra, dresūra. Rekomenduojame šuniukų mokymą pradėti nuo 3 mėnesių amžiaus.
Norint turėti gerą šunį, reikia jį teisingai auklėti ir dresuoti. Be teisingo auklėjimo nebus efektyvaus mokymo. Geriausiai pradėti auklėti nuo pirmos dienos, kai namuose atsiranda augintinis. Tai yra elementariausios pamokėlės, kai jūsų šuniukas supažindinamas su miegojimo vieta, išmokinamas tvarkingai atlikti gamtinius reikalus, pratinamas prie antkaklio ir pavadėlio. Bet svarbiausia, reikia nepamiršti, kad tik švelnus žodis, paglostymas ir palepinimas gardėsiu duos laukiamų rezultatų. Kai šunelis sulaukia penkių - šešių mėnesių amžiaus, pradėkime mokyti bendrojo paklusnumo į kurį įeina šios pagrindinės komandos:

Pageidautinas šunelio valdymas tik iš vienos komandos ir jos nekartojant.

Dresavimas individualiai
Individuali dresūra – tai tokia paslaugos rūšis, kada klientas atvyksta pas dresuotoją tris kartus per savaitę ir užsiėmimai vyksta individualiai su šuns šeimininku. Kursas trunka mėnesį laiko, nors tai gali priklausyti nuo pačio augintinio veislės, amžiaus, psichikos, socializacijos ir kitų veiksnių. Dresavimo metu dalyvauja šeimininkas, jo augintinis, dresuotojas, esant būtinybei ir jo padėjėjai. Dresuotojas moko šeimininką ir jo augintinį, vyksta teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.
Šeimininkui pageidaujant dresuotojas pats asmeniškai dresuoja šunelį, įdiegdamas reikalingus refleksus bendrajam paklusnumui. Vėliau seka praktiniai užsiėmimai, o kai šuo supranta ko iš jo norima, į dresūros užsiėmimus įsijungia ir pats šeimininkas taip perimdamas visas žinias ir valdymą. Užsiėmimo metu šunelių šeimininkai supažindinami su mityba, priežiūra, šunų socializacija ir jų auklėjimu, taip pat tradicines ir modernias dresūros metodikas.
Tik po gerai įvaldytos bendrojo paklusnumo programos ir atlikus testavimus, šunelis gali būti ruošiamas apsaugos užsiėmimams.

Dresavimas grupėse
Dresūra grupėje – tai sudėtingesni užsiėmimai šeimininkams, bei jų augintiniams, kadangi užsiėmimai vyksta prie stiprių pašalinių dirgiklių, t. y. (kitų šunų, jų šeimininkų ir pan.), todėl lankyti šiuos užsiėmimus rekomenduojama tiems, kas bent minimaliai turi įgūdžių suvaldyti savo augintinį ir gali toliau mokyti jį paklusti šeimininkui sudėtingesnėse sąlygose.

Specialusis kursas
Po gerai įvaldytos bendrojo paklusnumo programos tam tikros veislės šunelis ruošiamas specialiajam kursui. Tai dresūros kursas skirtas apmokyti šunį asmens, automobilio, teritorijos apsaugai, tiems kas nori turėti tikrą sargą ir gynėją. Norime atkreipti dėmesį, kad ne visi šunys gali būti ruošiami apsaugai, ar tai dėl būdingų veislei įgimtų savybių, ar tai dėl individualaus šuns savybių. Taip pat siūlome ir mėgstantiems medžioti šeimininkams su savo augintiniais tobulinti pėdsekystės, žvėrių, paukščių paieškos ir kitus įgūdžius.